Методи виправлення помилки 0x80070643 в Windows 10

535

Добрий день, шановні читачі! Якщо Ви опинилися на цій сторінці. Це означає, що Вас цікавить помилка 0x80070643 оновлення для windows 10, точніше методи її усунення. У статті ми розглянемо причини її виникнення та ефективні способи боротьби.

  • Видаляємо обліковий запис користувача в Windows 10
  • Три методу безкоштовного оновлення Windows 10 через інернет
  • Чотири способи отримати роль адміністратора в Windows 10
  • Відключаємо автоматичний перезапуск Windows 10
  • Для чого потрібен журнал подій Windows 10

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Трохи передісторії
  • Причини
  • Для 64 біт
  • Для 32 біт

Трохи передісторії

Оскільки «десятка» побачила світ не так давно, розробники постійно виявляють прогалини безпеки і функціональності. Щоб їх прибрати, випускаються різні оновлення, які доступні через Windows Update.

При переході на більш стабільну версію (version 1511) з сервера Microsoft завантажується декілька пакетів, які можуть викликати конфлікт з системою і привести до появи помилки. Розглянемо їх докладніше.

Причини

KB 3118754 – це додаток, яке спрямоване на розширення функціональних можливостей. Воно має кумулятивний (накопичувальний) характер, тобто містить всі попередні версії виправлень.

Як виправити? Найкращим варіантом стане повний скидання всіх налаштувань відновлювального центру. Щоб здійснити цю дію потрібно запустити утиліту CMD (командний рядок) з адмін доступом. Знайти її можна шляхом:
Пуск – Всі програми – Службові.

Але можна поступити простіше – натиснути комбінацію клавіш Win + X (Win – це кнопка з зображенням вікна, що розташована зліва знизу). У меню потрібно вибрати пункт «Командний рядок (адміністратор)».

Тепер потрібно відключити деякі системні компоненти, використовуючи команди:

net stop wuauserv
net stop cryptSvc
net stop bits
net stop msiserver

Вводити їх потрібно по черзі, після кожної натискаючи Enter.

Впоралися? Добре, йдемо далі!

Тепер нам слід виконати ще кілька команд, щоб перейменувати деякі директорії: (не забуваємо видаляти прогалини в адресі)

ren C:\Windows\ SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old
ren C:\Windows\ System32\ catroot2 Catroot2.old

Не забуваємо жати Enter!

Ще трошки, і помилка, що виникає в процесі установки оновлень, буде вирішена!

Тепер Вам варто включити служби, які ми благополучно «вирубали» раніше. Нам знову допоможе командний рядок:

net start wuauserv
net start cryptSvc
net start bits
net start msiserver

Вибачте за настирливість, але не забувайте натискати Enter після кожної команди.

Для чистоти експерименту, ПК потрібно перезавантажити. Виконавши зазначені маніпуляції, спробуйте зайти в центр оновлення і спробувати заново встановити необхідні оновлення.

Цей спосіб є універсальним для багатьох помилок.

Наступне оновлення, яке може стати причиною проблеми – KB890830. Насправді, це звичайний антивірус, який сканує систему. Деякі «гуру» запевняють, що цей пак перевіряє Windows на ліцензію. І якщо Ви користуєтеся піратською версією, Методи виправлення помилки 0x80070643 в Windows 10то все може закінчитися сумно. Але нічого подібного під час тестування ми не помітили. Можете просто не звертати уваги на це оновлення, якщо користуєтеся стороннім антивірусним ПЗ. Або вимкніть його в списку Windows Update, знявши галочку навпроти назви.

Як виправити помилку 0x80070643, якщо її причиною стає пак KB3122947? Є два способи розв’язання, використання яких залежить від розрядності Вашої операційної системи:

Для 64 біт

Запускаємо командний рядок (як це зробити написано вище). Вводимо довгу команду: (і знову не забуваємо прибирати прогалини в адресі)

dism /online /add-package/packagepath:
C:\Windows\ SoftwareDistribution\ Download\ c4a1b8896ce9fbfea96c1ee6890d52a5\ windows10.0-kb3122947-x64.cab

Щоб не писати це все ручками і не допустити помилки при наборі, можна скопіювати прямо з цієї сторінки. Потім у рядку CMD просто натискаєте праву кнопку мишки, і команда сама вставляється. Нарешті, таке з’явилося і в Windows 10, Linux таке вже було дуже давно реалізовано. А Ви знали про це?

Для 32 біт

Якщо помилка сталася в системі з розрядністю х86 (32 bit), то командний рядок слід порадувати цим «шматком» корисної інформації:

dism /online /add-package /packagepath:
C:\Windows\ SoftwareDistribution\ Download\ b0a5da1b24245bc4237166e09bae92da\ windows10.0-kb3122947-x86.cab

І пам’ятайте, невиправних помилок не буває! Ділимося враженнями в коментарях і в соц мережах. До швидких зустрічей.

З повагою,
Віктор