На думку режисера yakuza, кадзума кірю легко переміг би джона уіка в поєдинку

81

У недавньому інтерв’ю для the gamer казукі хосокава, який працював над yakuza 0, yakuza 5, judgment, lost judgement та іншими іграми, розповів, хто на його думку переможе в поєдинку між головним героєм yakuza кадзумою кірю і легендарним вбивцею джоном уіком.

отже, кадзума кірю насправді не людина, тому йому важко вести рівний бій з джоном уіком. Я думаю, що кірю сильніше джона уіка, тому що ви не можете вбити його, навіть вистріливши в нього з пістолета

Хосокава також включив в цей сценарій головного героя lost judgement такаюкі ягамі, додавши: “з іншого боку, ягамі – людина, він не надлюдина, як кірю, і оскільки джон вік непогано поводиться з ножами і пістолетами, я не думаю, що у ягамі будуть шанси проти нього”.

Далі в інтерв’ю хосокава розповів про майбутнє розробника yakuza і lost judgement, ryu ga gotoku studio, відзначаючи, що він сподівається продовжити випуск майбутніх ігор по всьому світу. Він також висловив ідею створення нових ігор в серії yakuza, дія яких відбуватиметься за межами японії, переносячи знайомих персонажів в нові країни для нових махінацій в стилі якудза.