На вулицях сінгапуру роботи почали стежити за громадським порядком

68

Сінгапур почав тестувати роботів для патрулювання громадських місць, щоб запобігати правопорушенням і припиняти неналежну поведінку. Це ще одна ініціатива щодо розширення і без того потужного портфеля інструментів спостереження за громадським порядком.

Reuters

Сінгапур, визнаний однією з найбезпечніших країн у світі, випробовує двох автономних роботів для виявлення неналежної соціальної поведінки, включаючи нехтування заходами з протидії поширенню covid-19, куріння в заборонених місцях, порушення правил паркування тощо. Повідомляється, що два патрульних робота під назвою xavier оснащені камерами, які можуть виявляти небажану поведінку і сповіщати правоохоронні органи в режимі реального часу.

Reuters

Роботи випробовуються в районі з інтенсивним пішохідним рухом в центрі сінгапуру. Влада заявляє, що xavier покликані навчити громадськість правилам поведінки. Отримані ними дані не будуть використовуватися правоохоронними органами під час судових розглядів.

Розгортання xavier спростить роботу державних службовців, а також скоротить кількість людей, необхідних для пішого патрулювання і підвищить ефективність спостереження за правопорядком. Міністр внутрішніх справ сінгапуру в серпні заявив, що держава має намір до 2030 року встановити понад 200 тисяч поліцейських камер, що більш ніж удвічі перевищує їх поточну кількість.