Презентація apple відбудеться 14 вересня. Чекаємо iphone 13 і редизайн apple watch

76

Традиційна осіння презентація apple в 2021 році відбудеться у вівторок, 14 вересня. Як і у випадку з конференцією для розробників wwdc 2021, захід буде проводитися в цифровому форматі в стінах кампуса apple park, в театрі стіва джобса. Початок намічено на 20: 00 за московським часом. Дату проведення компанія apple підтвердила на своєму офіційному сайті і у фірмовому запрошенні для змі.

Очікується, що будуть одночасно представлені флагманська лінійка iphone 13, розумні годинник apple watch series 7 і, можливо, довгоочікувані бездротові навушники airpods 3-го покоління. За чутками, apple готує кілька заходів на цю осінь, тому через деякий час також можуть бути анонсовані наступні покоління ноутбуків macbook pro і планшета ipad. Передбачається навіть повернення ipad mini.

Як зміняться розміри екрану і дизайн apple watch series 7 | 9to5mac

Iphone 13 не будуть відрізнятися від iphone 12 по частині дизайну, за винятком трохи зміненого блоку камер (в iphone 13 модулі стануть розташовуватися діагонально, а в iphone 13 pro — більше фізично) і зменшеного вирізу в екрані. Процесором у всіх смартфонах виступить apple a15 з поліпшеним 5g-модемом, який забезпечить більш швидку роботу в мобільних мережах п’ятого покоління. Одним з найбільших нововведень iphone 13, за твердженнями інсайдерів, виявиться дисплей з підвищеною частотою оновлення 120 гц за технологією promotion.

Що стосується apple watch series 7, носиться пристрій переживе перше істотне оновлення зовнішнього вигляду з часів series 4. Розумним годинникам приписують більш тонкий корпус з плоскими гранями в стилі iphone 12, збільшені розміри екрану (41 мм і 45 мм замість 40 мм і 44 мм в актуальних моделях) і розширене кріплення для ремінців. Звичайно, відповідно до iphone 13 повинна оновитися і колірна палітра.

Пряма трансляція презентації буде доступна на apple.com і в додатку apple tv.