Модельний ряд mercedes-amg в майбутньому стане менше

75

Mercedes-amg, підрозділ німецького автоконцерну daimler ag, що спеціалізується на тюнінгу і розробці потужних спортивних машин, планує переглянути модельний ряд і скоротити кількість автомобілів, що випускаються. Про це представникам змі розповів новий глава amg філіп шимер (philipp schiemer) під час мюнхенського автосалону.

Новоспечений керівник mercedes-amg визнав, що його попередник тобіас моерс (tobias moers), який тепер займає пост генерального директора aston martin, зміг перетворити mercedes-amg в компанію, яка знайшла феноменальний успіх на ринку потужних серійних автомобілів. А шимер тепер хоче, щоб його компанія скоротила кількість пропонованих моделей. Але, на щастя, всі топові лінійки mercedes-amg залишаться на місці, скорочення модельного ряду, швидше за все, торкнеться лише деякі автомобілі початкового рівня.

Причина такого рішення криється в тому, що зараз amg працює над створенням спеціальної платформи для електромобілів. В її розробку компанія вкладає багато фінансів і ресурсів, звідси і бажання скоротити витрати на розробку і випуск існуючих моделей авто. Нова платформа дозволить інженерам amg впроваджувати більш складні технології в нові автомобілі і помітно збільшити їх аеродинаміку. При цьому майбутні моделі бренду, побудовані на новій платформі, з технічної точки зору матимуть мало спільного з моделями mercedes-benz.

Крім цього новий керівник mercedes-amg наполягає на більш тісній співпраці його компанії з підрозділом mercedes amg high performance powertrains (hpp) у великобританії, де створюються двигуни mercedes-amg formula 1. За словами шимера, він хоче привнести логіку і філософію формули 1 в легкові автомобілі марки.