Трейлер і подробиці мережевого режиму call of duty vanguard

85

Activision і sledgehammer games провели свіжу презентацію мережевого режиму прийдешньої call of duty vanguard, з якої вдалося почерпнути кілька важливих подробиць. Відзначимо, що по геймплейному наповненню перед нами мало не найдосконаліша частина call of duty на сьогоднішній день; принаймні, складається відчуття, що саме таке враження хотіли на нас справити розробники.

Отже, на старті продажів в vanguard буде доступно двадцять полів бою, включаючи деякі несподівані повернення з попередніх ігор серії, зокрема, з call of duty world at war. Заявлено наявність руйнується оточення: при необхідності елементи карти, такі, як ті ж стіни, можна ламати, відкриваючи собі додаткові тактичні можливості. Королівська битва call of duty warzone поповниться новою картою-pacific.

Буде доступна багата (наскільки це взагалі можливо, враховуючи сеттинг ворой світової) кастомізація зброї, упор на широку аудиторію, а також маса елементів соціальної взаємодії. У число останніх, наприклад, входить повноцінна система кланів, підтримка кроссплея і кроссплатформенного прогресу.

Відкрите бета-тестування call of duty vanguard, де всі бажаючі зможуть перевірити слова розробників, пройде з 18 по 20 вересня. Реліз гри-5 листопада на всіх актуальних платформах.