Відео: мисливець і росомаха проти шаблезубого в новій геймплейній демонстрації marvel’s midnight suns

85

Як і було обіцяно, 7 вересня видавництво 2k і студія-розробник firaxis games влаштували нову геймплейну презентацію своєї тактичної рольової гри marvel’s midnight suns.

Джерело зображень: 2k

Нагадаємо, ігровий процес marvel’s midnight suns розділений на дві половини: вивчення абатства (бази користувача) з видом від третьої особи і участь в тактичних битвах з ізометричною перспективою.

В рамках трансляції розробники продемонстрували основи бойової системи (вона зав’язана на картках умінь), а також те, чим користувачі зможуть зайнятися на території абатства.

Особливу увагу на презентації приділили бою мисливця з росомахою проти шаблезубого. На стороні останнього-здатність до регенерації, тваринні інстинкти і сила вселяє жах хижака.

Росомаха ж володіє фірмовими кігтями, умінням відновлювати здоров’я і дражнити ворогів, тоді як мисливець може виконувати на полі бою відразу кілька ролей: нанесення/пом’якшення шкоди, підтримка союзників і контроль супротивників.

Marvel’s midnight suns запропонує в ролі мисливця (першого настроюється персонажа у всесвіті marvel) на пару з північними сонцями дати відсіч матері демонів ліліт. Всього в грі обіцяють 12 супергероїв, не рахуючи мисливця.

Реліз marvel’s midnight suns очікується в березні 2022 року на pc (steam, epic games store), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Перша геймплейна демонстрація пройшла незабаром після анонсу.