Ютубер сем колдер зняв вражаючий ролик на мобільну камеру oneplus 9 pro

97

Коли дебютував oneplus 9 pro, однією з найбільших переваг, яку компанія пропонувала, була система камер на телефоні. Звичайно, це була одна з найкращих камер у серії oneplus, але не одного рівня з конкурентами. Тим не менш, всі ми знаємо, що камера добре, наскільки добре людина використовує її, і якщо ви передасте sony a7s iii комусь, хто не знає, як використовувати камеру, результати будуть жахливими. І це довели ютубер сем колдер і брін норт, які зняли “високобюджетний” рекламний ролик повністю на oneplus 9 pro.

Колдер зняв один з найбільш приголомшливих відеороликів, сміливо заявляючи, що відео знято “на 100% на one plus 9 pro”.

Майже 6-хвилинний рекламний ролик є одним з найбільш вражаючих, особливо враховуючи той факт, що він був повністю знятий на oneplus 9 pro. Ви можете побачити деякі приголомшливі кінематографічні кадри, b-ролики, а також сповільнені знімки з різних ракурсів, і чим більше ви дивитеся на це, тим важче повірити, що все це знято на камеру мобільного телефону.

Тим не менш, я б не поспішав купувати телефон. Коли ми говоримо про чудову фотографію та кіновиробництво, сем колдер є одним з найвідоміших ютуберів. Його розуміння того, як використовувати камеру, а також його навички постобробки – два найважливіших фактори, що вплинули на те, яким вийшло це відео.

Oneplus 9 pro вийшов на початку цього року, а камери смартфонів стають все краще і краще в гонці розвитку. Це просто дає нам уявлення про майбутнє кіновиробництва і фотографії на смартфонах і це приголомшливо.