Apple ipad mini 6: очікуваний дизайн і ключові характеристики

85

Новий інсайдерський звіт, присвячений компактному планшету, включає не тільки специфікації, але і деталізоване зображення пристрою. З чуток, новинка буде представлена на вересневій презентації-хоча сама компанія це ще не підтвердила, ознайомитися з можливим зовнішнім виглядом нового гаджета можна вже зараз.

За відомостями китайських джерел, виробник відмовиться від кнопки home в лінійці ipad mini. Шоста ревізія планшета буде виконана в корпусі таких же розмірів, як у попередньої моделі, але за рахунок більш тонких рамок отримає екран діагоналлю 8,4 дюйма з роздільною здатністю 2388×1688 пікселів.

За безпеку пристрою відповідатиме сканер відбитків пальців touch id, вбудований в кнопку включення, а за продуктивність — шестиядерний 5-нм процесор apple bionic a14. З чуток, планшет оснастять портом usb type-c, а його ціна складе від $463 в залежності від обсягу вбудованого накопичувача. Пристрою також приписують підтримку стилуса apple pencil 2-го покоління.

Крім планшета, від бренду чекають анонса 14 – і 16-дюймових macbook pro з дисплеєм mini-led. Іншими новинками на презентації, запланованої на 14 вересня 2021 року, стануть iphone 13, airpods 3 і apple watch series 7.