Біткоіни дорожчає, а аналітики рбк очікують зростання цифрового золота до $100 000 до кінця 2021 року

85

У вівторок 7 вересня сталося несподіване обвалення крипторинку. Біткоіни опускався до 43 000 доларів, але ж увечері 6 числа він коштував 52 000 вічнозелених. Аналітики по гарячих слідах вивчили проблему, намагаючись дати оцінку того, що сталося. За їхніми словами, причин декілька. В першу чергу винуватим призначили керівництво сальвадору. Ця крихітна країна примудряється вже кілька місяців не виходити з інформаційного поля за рахунок рішення зробити біткоіни офіційним платіжним засобом. Не менше питань викликають дії американського регулятора, що займається насаджуванням демократичних свобод кріптобіржам. В першу чергу зайнялися американськими компаніями, але вже зараз є питання до китайських та індійських.

Сьогодні можна констатувати, що криза була тимчасовою, а біткоіни повертається до зростання. На момент написання даного матеріалу ціна цифрового золота піднялася вище 46 тисяч доларів, в той час як ефір перевалив за 3500. Пішли вгору і альткоины. Цифровий ринок стабільно зростає, а аналітики очікують рекордних проривів вже до кінця року. Наприклад, представники standard chartered, що є великою аналітичною фінансовою структурою, запевняють, що бики взяли верх над ведмедями, а курс біткоіни до кінця року зросте до 100 000 доларів. Вони ж вважають, що цифрове золото буде продовжувати дорожчати, а в перспективі досягне 175 000 доларів.

Ще більш фантастичний прогноз для ефіру. Аналітики standard chartered заявили (на сайті рбк), що друга за популярністю криптовалюта недооцінена. У перспективі ціна активу складе від 25 до 35 тисяч доларів. Фінансисти вважають, що в доступному для огляду майбутньому саме біткоіни і ефір стануть основними позабансковскімі платіжними системами. З їх допомогою будуть здійснюватися покупки в інтернет-магазинах по всьому світу, а з часом людство відмовиться від готівки на користь криптовалют.

Оскільки перед нами експерти шанованої фінансової структури, ігнорувати їх прогнози складно, але і приймати на віру не варто. В даний час ефір і біткоіни не здатні взяти на себе таку важливу роль. Особливо мова йде про невеликі перекладах в кілька доларів, коли комісія за сам переклад може бути в рази вище, а значить спочатку потрібно перейти до масштабування і розширення мережі. Саме таку мету переслідує віталік бутерін, який планує відрізати майнер від видобутку ефіру.