Hyundai відкриває завод двигунів у санкт-петербурзі-п’ятий у світі

77

Південнокорейська корпорація hyundai wia, що входить до складу hyundai motor group, офіційно оголосила про відкриття в санкт-петербурзі заводу з виробництва автомобільних двигунів. Це п’ятий подібний проект для hyundai wia в світі, інші чотири розташовані в кореї, китаї та мексиці.

Автомобільні двигуни будуть проводитися в рамках спеціального інвестиційного контракту, укладеного між міністерством промисловості і торгівлі рф, урядом санкт-петербурга і заводом «хенде мотор мануфактурінг рус». Ініціатива спрямована на локалізацію виробництва на території росії. Цей проект є одним з найбільших в промисловому секторі північно-західного регіону і санкт-петербурга. Згідно з контрактом, південнокорейська компанія зобов’язується запустити виробництво двигунів і коробок передач, а також збільшити обсяги експорту продукції, що випускається. Очікується, що завод забезпечить більше 500 робочих місць, а обсяг інвестицій складе майже 16 млрд рублів.

Компанія має намір приступити до масового випуску двигунів на початку жовтня цього року. Протягом першого року hyundai wia планує випустити 240 тис. Двигунів, а потім збільшити їх кількість до 330 тис.на рік. Це має зробити підприємство найбільшим в росії серед іноземних виробників. Спочатку на заводі будуть проводитися бензинові мотори gamma об’ємом 1,6 літра, а через рік — двигуни nu об’ємом 2 літри. Вони будуть встановлюватися на автомобілі hyundai solaris, hyundai creta, kia rio і kia rio x.