Розкрито, як виглядає людина-павук в грі marvel’s avengers.docx

77

Хоча після релізу marvel’s avengers у гри було не найкращий розвиток, зараз, схоже, вона знаходить своє місце після випуску декількох персонажів, розширень і dlc-костюмів.

Завдяки доповненню war for wakanda ми отримали чорну пантеру, а після також ми отримали нові наряди для чорної вдови і капітана америка, натхненні фільмами « чорна вдова » і « месники » відповідно. І зараз стало відомо про те, що чекає гравців далі.

Видавець square enix представили оновлену дорожню карту marvel’s avengers , виклавши свої плани на решту цього року. У вересні гравці отримають новий скін т’чалли, такий же, який носив чедвік боузман у фільмі ” чорна пантера ». У цьому ж місяці відзначатиметься перша річниця гри, і в період з 2 по 16 вересня гравці отримають безкоштовні нагороди за проходження сюжетних кампаній. Але, мабуть, найцікавішим моментом є подія, присвячена людині-павуку, яка буде доступна на платформах playstation. Крім того, зараз можна побачити, як саме персонаж буде виглядати:

Очевидно, ми дізнаємося більше про людину-павука в marvel’s avengers в майбутньому, так само як і те, якою буде подія за участю героя. А поки що, на жаль, можемо задовольнятися лише ось таким поглядом на персонажа.