Samsung прокоментувала заміну компонентів ssd 970 evo plus-все через дефіцит напівпровідників

64

Менше двох тижнів тому компанію samsung викрили у використанні альтернативних компонентів в твердотільних накопичувачах 970 evo plus. Компанія виступила з офіційним коментарем з даного приводу, проте незабаром після цього виявилося можлива зміна накопичувачів іншої серії.

Benchmark.pl

Нагадаємо, нещодавно в накопичувачах samsung ssd 970 evo plus з різних партій виявили застосування різних контролерів і різних версій 3d nand-пам’яті. У деяких випадках тести виявили погіршення роботи нових версій, але в цілому користувачі помітять швидше зростання продуктивності.

Сама samsung заявила, що вирішила провести апгрейд контролера і nand-пам’яті, а також оновила прошивку до версії 3b2qexm7, щоб продовжити виробництво популярних накопичувачів samsung 970 evo plus на тлі дефіциту напівпровідників. У компанії вважають, що збільшення буфера intelligent turbowrite і оптимізація програмного забезпечення дозволяють новим варіантам навіть краще відповідати потребам користувачів. При цьому виробник зазначає, що негайно опублікував нові специфікації ssd на додаток до колишніх на своєму сайті і планує надалі зберігати історію змін.

Benchmark.pl

При цьому несподівано з’ясувалося, що розробники заодно недавно оновили і специфікації моделі samsung ssd 980 pro. Як і у випадку з samsung ssd 970 evo plus, інформація про модель контролера зникла з новітньої версії документа, додатково змінилося і опис технології intelligent turbowrite. Які саме зміни були внесені в компонентну базу накопичувачів і як саме вони відбилися на продуктивності, поки невідомо.