Завантажити frag pro shooter (мод: багато грошей) на андроїд

79

frag pro shooter (мод: багато грошей) – динамічний онлайн-шутер від першої особи де ви будете в режимі реального часу змагатися з іншими гравцями з усього світу. Тут присутні аркадні елементи і непогана рольова складова, що дозволяють збирати і прокачувати своїх героїв, представлені тут у вигляді колоди карт.

Зберіть бойову колоду з більш ніж вісімдесяти персонажів, і кожен раз продумуйте свою тактику використовуючи сильні і слабкі сторони героїв. Ви самі вибираєте нападати чи на ворога або ж вичікувати його, влаштувавши засідку, а можна і зовсім застосувати все це разом. Але для цього потрібно знати всі характеристики персонажів, адже кожен з них унікальний і має свої можливості і здібності.

У будь-який момент часу, в залежності від ситуації на карті, можна переключитися на іншого персонажа, так само якщо ви гинете, то гра не закінчується, ви просто переселяєтеся в іншого гравця. Покращуйте параметри, робіть своїх підопічних сильніше. Управління в фраг про шутер зручне і чуйне, стрільба ведеться в автоматичному режимі.