Доступні аудіоісторія і текстова гра, засновані на світі dying light 2: stay human

67

Компанія techland опублікувала першу аудіоісторію з серії dyingcity. Аудіокнига “розмарі” познайомить гравців з історією світу dyinglight 2: stay human.

“розмарі” – міська легенда світу dying light 2: stay human,створена для любителів послухати страшні історії, сидячи біля багаття.це перший запис із серії коротких аудіорозповідей, що оповідають особитіях настільки дивовижних, що важко повірити, що вони могли статися. У постапокаліптичному світі dyinglight 2: stay human багато таких історій, а труднощі виживання в світі, повному небезпек, служать нескінченним джереломвдохновенія. Розповідаючи такі байки один одному, жителі зближуються, дають собі невеликий перепочинок і підтримують крихкі соціальні зв’язки. Ці сюжети також вчать виживати і уникати неприємностей… Аіногда просто допомагають заглушити звуки ночі, коли зовні бродять монстри, а кожен скрип віщує небезпеку.

Компанія techland скоро представить більше подібних матеріалів ізміра dying light 2: stay human, причому не тільки в аудіоформаті. Під замком російських версій аудіокниг зі світу dying light 2: stayhuman взяли участь welovegames, діна “dinablin «ржеуцька,олексій» pch3lk1n «пчелкін і марія” mrs. Marple ” єрмоліна.

Також компанія techland запустила текстову гру в соціальній мережі«вконтакте», заснованої на світі dying light і дає возможностьвсем бажаючим взяти участь в захоплюючому і повному опасностейпріключеніі, яке могло статися тільки у всесвіті dyinglight.

Кожен, хто коли-небудь грав в dying light, знає — найчастіше відпрінімаемих в грі рішень залежать життя багатьох персонажів. Але головне-простих рішень не буває ніколи. Захистити жителів міста від напав монстра? так, але як це зробити, не пожертвувавши в запалі битви? знайти безпечне укриття вночі для групилюдей? звичайно, однак як прокрастися непоміченими повз орд? напасти на банши, використавши фірмові навички паркуру?звучить заманливо, але що якщо вам також необхідно залишатися зраненим і прикривати його, поки він лагодить найважливіший ультрафіолетовийфонар, що дає захист від зомбі?

У новому інтерактивному пригоді, вже доступному всім передплатникам соціальної спільноти dying light в соціальній мережі «вконтакте»,гравці зможуть самі відповісти на ці питання, і пережітьзахоплююче пригода в улюбленій всесвіту. Від кожного вибору на кожному етапі гри залежить, як будуть розвиватися події, хто ізперсонажів буде врятований і з ким з монстрів належить битися.для того, щоб запустити гру, необхідно підписатися наофіційне співтовариство dying light вконтакте інапісать “start” в особистому повідомленні в групу.

У грі передбачено безліч можливих кінцівок, кожна з яких нагородить допитливого гравця спеціальним кодом на отримання» докета ” — віртуальної нагороди в рамкахtechlandgg (gamers and goodies). Techland gg-це повноцінний хаб длякомм’юніті, який об’єднає всіх шанувальників ігор techland іпогрузіт їх у всесвіти всіх майбутніх проектів techland, починаючи сdying light і dying light 2: stay human. Зареєструвавшись наtechland gg і зв’язавши свій ігровий аккаунт з аккаунтом хаба, ігрокімогут отримати по докету корисні предмети і навіть високорівневе зброю, які можна використовувати в проходженні dying light.

Dying light 2: stay human вийде 7 грудня 2021 року на playstation5, xbox series, playstation 4, xbox one і pc (steam, epic gamesstore).