Привіт з дев’яностих: творці little big adventure анонсували перезапуск пригодницької дилогії

71

Little big adventure — відома в дев’яностих роках минулого століття дилогія ізометричних пригодницьких екшенів. Більше двох десятків років про неї нічого не було чутно, але днями з’явилася інформація, що творці та ідейні натхненники франшизи готують її перезапуск.

Little big adventure-enhanced edition, джерело зображення: steam

За виробництво гри відповідає нова студія 2.21, сформована фредеріком рейналем (frédérick raynal) і дідьє шанфре (didier chanfray) — розробниками, що стояли біля витоків little big adventure. Про перезапуск серії стало відомо з повідомлення 2.21 в twitter. Воно говорить: “роками ви чекали нову little big adventure. Ваше очікування майже закінчилося. Завдяки люблячій підтримці фредеріка рейналя та дідьє шанфре ми відкрили нову студію, щоб повернути твінсена та зої на пк та консолі”.

Little big adventure-enhanced edition, джерело зображення: steam

Видання eurogamer з’ясувало, що майбутній проект позиціонується як перезавантаження. Однак його розробка поки знаходиться на дуже ранній стадії — 2.21 все ще шукає співробітників на ключові посади.

Нагадаємо: перша little big adventure вийшла в далекому 1994 році, а сиквел з підзаголовком twinsen’s odyssey – в 1997-му.