Сценаристом ремейка star wars: knights of the old republic є жінка, якій не подобається оригінальна гра

63

Сценаристом нещодавно анонсованого ремейку легендарної star wars: knights of the old republic є сем меггс-жінка-активістка, яка ненавидить чоловіків-фанатів “зоряних воєн” і збрехала, що однією з її улюблених ігор є оригінальна kotor.

У своєму твіттері меггс написала, що дуже рада попрацювати над ремейком knights of the old republic – чий оригінал є “однією з її улюблених ігор взагалі”. Однак сценаристка, по всій видимості, забула, що в 2019 році вона прямим текстом написала, що її улюбленою грою по “зоряним війнам” є star wars: yoda stories, а knights of the old republic – ні.

Крім цього меггс також живить неприязнь до “хейтерам” (які, на її думку, поголовно є чоловіками) героїні рей скайуокер, яку вона сама просто обожнює, а також вважає, що дев’ятий епізод “зоряних воєн” був, “як завжди”, “зіпсований” чоловіками.

Ремейк knights of the old republic, за майбутнє якого вже, напевно, страшно всім фанатам оригінальної гри, вийде коли-небудь на pc і playstation 5. Версія для xbox series x / s повинна вийти пізніше.