5 дивовижних функцій в смартфонах xiaomi, redmi і poco

68

Крім неймовірної ціни, смартфони xiaomi, redmi і poco також виділяються блискучим дизайном, відмінною збіркою і дивовижними функціями. Смартфони компанії xiaomi мають дуже хороші характеристики за невисокою ціною. Крім того, необхідно підкреслити, що багато мобільні телефони компанії можуть конкурувати з висококласними і більш дорогими моделями.

Зрештою, ми говоримо про мобільні телефони з дуже хорошим співвідношенням ціни і якості. Xiaomi, redmi і poco пропонують безліч функцій, щоб полегшити багато завдань при використанні пристрою. Тому в даній статті ми розглянемо кілька дивовижних функцій в смартфонах xiaomi, redmi і poco.

Як використовувати відео фільтри

Камери xiaomi зазвичай відрізняються високою якістю і широким набором функцій. Однак багато користувачів не знають про деякі режими і переваги, які вони нам пропонують.

Функція фільтрів найбільш невідома в смартфонах xiaomi, redmi і poco. Щоб знайти цю функцію, вам потрібно зробити наступне:

 1. у додатку «камера» виберіть розділ “ще”.
 2. виберіть “відеокліп”.
 3. натисніть на символ зірки праворуч.

У цьому розділі ви знайдете кілька фільтрів, якими можна прикрасити свої відео. Крім того, ви також можете змінити красу відео і вибрати функцію калейдоскопа. Таким чином ви можете поліпшити зовнішній вигляд і кінцевий результат ваших відеороликів.

Як робити колажі та відео з музикою

Xiaomi пропонує вам широкий вибір налаштувань для поліпшення ваших фотографій і відео. Якщо ви хочете створити зі своїх фотографії колаж, ви можете зробити наступне:

 1. перейдіть до галереї.
 2. натисніть на кнопку, розташовану в правому верхньому куті екрану.
 3. натисніть на опцію “колаж”.
 4. виберіть фотографії, які ви хочете додати до колажу.
 5. натисніть на кнопку підтвердження вгорі праворуч.

Ця функція також дозволяє вам вибрати макет, який ви віддаєте перевагу для вашого колажу. Таким чином ви можете редагувати свої фотографії більш простим і зручним способом.

Редагування відео-ще одна особливість галереї. За допомогою цієї функції ви можете змінювати відео на свій смак, також до них можна додати музику. Ось як це зробити:

 1. відкрийте галерею.
 2. натисніть на кнопку, розташовану в правому верхньому куті екрану.
 3. виберіть варіант “відеоредактор”.
 4. виберіть відео, які ви хочете додати до нового відео.
 5. натисніть кнопку підтвердження вгорі праворуч.
 6. виберіть музику та натисніть “зберегти”.

Як заблокувати додатки паролем

Смартфони xiaomi, redmi і poco мають хороший рівень безпеки. Пристрої пропонують вам кілька функцій, які можуть бути дуже корисними, якщо ви хочете зберегти певну секретність на своєму мобільному телефоні. З усього цього найбільш затребуваним є блокування додатків. Ця функція приховує вміст ваших додатків за допомогою пароля або доступу по відбитку пальця.

Ви можете активувати цю функцію наступним чином:

 1. зайдіть в»налаштування”.
 2. виберіть розділ “програми”.
 3. натисніть “захист додатків«, а потім»включити”.
 4. виберіть бажаний метод безпеки та програми, які ви хочете заблокувати.

З того моменту, як ви активуєте цю функцію, ви зможете отримати доступ до захищених додатків тільки через систему безпеки.

Як налаштувати функції кнопок і жестів

Пристрої xiaomi, redmi і poco пропонують безліч можливостей для більш комфортного використання. Функції кнопок і жестів-одна з них. Наприклад, ви можете запрограмувати кнопки головного екрана для виконання певних дій за вашим вибором. Щоб зробити це, дотримуйтесь наших інструкцій:

 1. зайдіть в»налаштування”.
 2. виберіть розділ “розширені налаштування”.
 3. натисніть “функції кнопок”.
 4. призначте бажані функції кожній кнопці.

Як змінити мелодію дзвінка або повідомлення

Xiaomi пропонує вам свободу в налаштуванні вашого телефону. Таким чином, серед іншого, ви можете змінити тему, анімацію, мелодію або повідомлення на свій смак.

Що стосується мелодії дзвінка або повідомлення, можна змінити звук відповідно до ваших уподобань. Ви можете зробити це, виконавши наступні дії:

 1. зайдіть в»налаштування”.
 2. виберіть розділ “звук і вібрація”.
 3. натисніть на розділ “повідомлення”.
 4. виберіть “вибір мелодії на пристрої” або “попередньо встановлені мелодії” і встановіть мелодію, яку ви віддаєте перевагу.

Пам’ятайте, що для того, щоб змінити мелодію дзвінка або повідомлення за вашим бажанням, її необхідно завантажити на ваш телефон.

Це п’ять дивовижних функцій, які ви можете знайти в смартфонах xiaomi, redmi і poco. Якщо ви знаєте ще які-небудь корисні функції, будь ласка, напишіть про це в коментарях.