Через «яндекс.музику “тепер можна керувати” яндекс.станцією»

73

В додатку «яндекс.музика ” з’явилася нова корисна функція для користувачів «яндекс.станція». Тепер управляти розумною колонкою можна не звертаючись до голосового помічника “аліса”.

Нововведення дозволяє підключити додаток до ” яндекс.станції”, щоб включати музику або подкасти, регулювати рівень гучності, ставити лайки або дизлайки трекам. Крім цього, за допомогою ” яндекс.музики ” доступна можливість перемикання між колонками. Всі перераховані функції паралельно доступні для управління динаміками за допомогою»аліси”.

В даний час додаток «яндекс.музика “працює з наступними моделями розумних колонок “яндекс”:» станція«,» лайт«,» макс «і»міні”. Для управління відтворенням на колонці з програми необхідно в розділі “пристрої «вибрати” яндекс.станція». До обов’язкових умов налаштування підключення відноситься наступне: мобільний пристрій і «яндекс.станція ” повинні знаходитися в одній мережі wi-fi, а також авторизовані в одному «яндекс id».

Поряд з керуванням колонкою додаток може автоматично підключатися до включеного голосом розумного пристрою і відображати на екрані ios – або android-гаджета, що відтворюється в даний момент. Команда “яндекса” надалі планує розширити можливості програми при підключенні.