Годинники apple watch series 8 зможуть вимірювати температуру і виявляти лихоманку

63

14 вересня відбудуться чергові анонси компанії apple. Як завжди у вересні, буде представлено чергове покоління iphone і з ними смарт-годинник. Буквально напередодні з’явилася інформація про те? що apple змогла подолати виробничі проблеми при роботі над watch series 7. Годинники ще не надійшли в продаж, а вже ведуться розмови про моделі майбутнього року. Імовірно, вони будуть вміти вимірювати температуру тіла.

Відомий аналітик мінг-чі куо, вважає, що годинник 2022 року будуть вельми цікавими. За рахунок термометра можна буде фіксувати лихоманку і інші симптоми захворювань. Це вже не перший раз, коли з’являється інформація про можливість майбутніх годин вимірювати температуру тіла.

Неодноразово з’являються новини про те, що годинник apple рятували людям життя. Вчасно виявити хворобу також може бути порятунком. Зараз годинник вміє вимірювати екг, кисень в крові, фіксувати падіння. У годинах нинішнього року може з’явитися вимірювання артеріального тиску. У годинах наступного покоління можуть запропонувати функції управління здоров’ям, але подробиці поки не повідомляються.