Гра StarCraft буде перевидана в HD

439

Упевнений, що багато хто з моїх читачів грали в стратегію StarCraft від Blizzard, яка в свій час була дуже популярною. Та й зараз деякі любителі класики продовжують «відриватись» в неї. Як повідомляє корейська новинний портал iNews24, у вересні 2016 року буде анонсовано перевидання гри, що відрізняється поліпшеною графікою.

А в листопаді відбудеться виставка BlizzCon, в ході якої буде представлена робоча версія. З різних джерел відомо, що в оновленні повністю збережеться ігровий процес. Змінитися тільки графіка і елементи управління (інтерфейс). Поки достовірно невідомо який двигун буде використовуватися: старий з HD-текстурами або ж новий 3D.

Може виникнути питання: а навіщо взагалі перевидавати StarCraft? Справа в тому, що в деяких азіатських країнах ця гра до цих пір користується величезною популярністю. А друга частина входить в перелік обов’язкових під час проведення кібер спортивних чемпіонатів.

Представники Blizzard поки ніяк не коментують чутки про перевидання, але і не спростовують їх. Якщо ця задумка виявиться успішною, то за нею може піти перевидання серії WarCraft. Мабуть, Nindendo з Pokemon GO наштовхнула багатьох розробників на думку про заробіток на старих ідеях, і епоха гучних «камбеків» тільки починається.