WhatsApp Gold: загроза для мобільних гаджетів

438

Whatsapp Gold Version – це ексклюзивна пропозиція від розробників, яке насправді є “підробкою”, створеної зловмисниками для крадіжки інформації з мобільних пристроїв.

Почалося все з того, що мільйони користувачів по всьому світу почали отримувати повідомлення з пропозицією завантажити унікальну версію популярного месенджера з поліпшеним функціоналом. Щоб ще більше привернути увагу, шахраї вказують, що таким ПО користуються всі знаменитості.

Серед обіцяних “переваг”:

  • Можливість одночасної відправки сотень повідомлень;
  • Вільний доступ до тисяч оригінальних смайлів;
  • Підтримка відеоконференцій;
  • Додатковий захист від злому сховища листування;
  • Більше настройок і опцій.

Користувачам пропонують посилання з текстом “Встановіть версію Winamp Gold”, переходити за якою можна, але завантажувати програму не рекомендується. Як тільки Ви інсталюєте “псевдо-мессенджер” на свій гаджет, Ви заразіть пристрій навіть того не підозрюючи. Сучасні антивіруси поки не розпізнають цю загрозу.

Як результат, Ваші особисті дані будуть передаватися зловмисникам. Мова йде про повідомлення, контакти, введених паролів, доступ до грошових переказів. Погодьтеся, досить висока ціна за обіцяні переваги.

Коли в мережі почали активно репостить новину про вірус, “хакери” змінили назву шкідливої програми на WhatsApp Plus.

Ні в якому разі не варто скачувати “преміум” софт! На офіційному сайті розробників вже з’явилася інформація, що ніяких ексклюзивних версій вони не випускали! Також рекомендується негайно видалити додаток, щоб уникнути подальшого розкрадання даних. Крім того, якщо на Вашому телефоні буде виявлений псевдо-месенджер, то аккаунт Ватс Ап буде тимчасово заблокований, поки Ви не видалите “джерело зараження”. Такі заходи обережності!

Whatsapp Gold – вірус, який може доставити масу неприємностей. Завантажуйте тільки з перевірених ресурсів. Ось посилання на завантаження з офіційного сайту.