Емулятор playstation 3 навчився ідеально запускати серію sly cooper і більше 2000 інших ігор консолі

62

Розробники емулятора playstation 3 продовжують потроху доводити до розуму своє дітище і все більше ігор з оригінальної консолі стають доступні для запуску на пк. Цього разу творці rpcs3 рапортували про успішне вирішення всіх проблем з графічними багами у всіх чотирьох іграх серії sly cooper. І якщо три перші ігри можна також пройти на емуляторі playstation 2 під назвою pcsx2, то четверта частина з підзаголовком thieves in time може бути запущена тільки через rpcs3.

Крім того, завдяки кастомному патчу в грі був відключений алгоритм згладжування mlaa, що відчутно підвищило продуктивність емуляції і дозволило запускати гру в дозволі 4k з кадровою частотою в 60fps (при наявності досить потужного центрального процесора).

Крім того, з останнім оновленням на офіційному сайті емулятора помітно розширився список ігор з позначкою “playable”, який тепер включає в себе більше 2000 різних тайтлів. Серед них можна виявити чимало консольних ексклюзивів часів ps3 / xbox 360, таких, як afro samurai, asura’s wrath, resistance 1-2, dante’s inferno, demon’s souls, heavenly sword, littlebigplanet та інших. А при належних зусиллях і правильному налаштуванні на пк можна випробувати також трилогію uncharted і знамениту the last of us.