З’явилися технічні подробиці ремастера alan wake і його порівняння з оригіналом

56

Команда remedy вирішила відповісти на кілька запитань про ремастер alan wake, розкривши безліч технічних подробиць про нього. У мережі також з’явилося відео, на якому оригінал порівнюється з оновленою версією.

Розробники відзначили, що перевидання створено на движку оригінальної гри. У цьому їм допомагали британські фахівці з d3t, які раніше випустили mafia ii: definitive edition. Фіни відмовилися від ідеї робити повноцінний ремейк з підтримкою hdr і рейтрейсингу, так як, на їхню думку, проект і без цього непогано виглядає, так як зумів пройти перевірку часом.

Сюжет і ігровий процес залишився без будь-яких змін. Студія не стала навіть чіпати досягнення. Відразу після виходу гра отримає патч першого дня для поліпшення cinematic-роликів і виправлення невеликих багів.

Гра отримає підтримку курків контролера dualsense. Наприклад, від сили натискання буде залежати яскравість ліхтарика. В налаштуваннях можна буде включати коментарі сема лейка, який буде розповідати про сюжет проекту.

Комп’ютерна версія отримає необмежену частоту кадрів, а також підтримку dlss і надшироких моніторів. Графіку можна буде налаштовувати, як і в оригіналі. На консолях alan wake remastered зможуть тягнути в 4k дозволі і при 60 fps тільки xbox series x і ps5.