Через прапор тибету: китайські гравці почали закидати life is strange: true colors негативними відгуками в steam

65

Life is strange: true colors вийшла 10 вересня на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s. В основному критики і користувачі позитивно зустріли гру. У steam рейтинг проекту становить 87 % при 1942 відгуках. Однак останнім часом true colors отримала десятки негативних рецензій від китайських користувачів. Причиною став зображений в грі прапор тибету.

Джерело зображення: steam

У свіжому пригоді deck nine games і square enix іноді дозволяють вільно гуляти по містечку хейвен-спрінгс. На його вулицях можна помітити магазин» скарби тибету ” і прапор — символ незалежного до 1950 року тибету. Зараз ця територія входить до складу китаю на правах автономного району, і жителям піднебесної не сподобалося рішення розробників. Вони визнали прапор в life is strange: true colors підтримкою руху за незалежність тибету.

Прапор тибету, джерело зображення: deck nine games

Багато китайців почали висловлювати свою політичну позицію в рецензіях на майданчику valve. Один з відгуків говорить:»гра містить елементи незалежності тибету і має на увазі розкол китаю”. А в другому сказано:»тайвань, гонконг, макао і тибет — це назавжди частина китаю”. Deck nine games і square enix поки ніяк не відреагували на ситуацію, що склалася.