Twitter приступив до тестування “реакцій»

71

Twitter оголосив про запуск обмеженого тестування “реакцій”. До цього всі експерименти в цьому напрямку були внутрішніми.

В даний час доступ до «реакцій» отримала лише частина користувачів в туреччині. Виходячи з отриманих результатів, в компанії вирішуватимуть, чи варто розширювати цей тест на інші регіони.

В рамках тесту до кнопки «подобається» додали ще чотири емодзі: «оплески», «обличчя, що плаче», «сльози радості» і «думаюче обличчя».twitter звузив можливий ряд реакцій до цих чотирьох після ряду проведених опитувань і досліджень на тему того, які слова і емодзі користувачі найчастіше використовують в своїх твітах. Сервіс з’ясував, що найпопулярнішим варіантом є сміється смайлик.

Дослідження також показали, що користувачі часто відчувають такі емоції, як розчарування і гнів.

Хоча деякі користувачі хотіли б побачити кнопку “не подобається”, компанія вирішила не додавати таку реакцію. Замість цього twitter хоче побачити, чи будуть нові, більш позитивні емодзі сприяти “здоровим публічним обговоренням”.

У twitter вважають, що реакції допоможуть людям краще висловлювати своє ставлення до твітів і краще розуміти, як їх пости сприймають інші.

Нагадаємо, що в липні сервіс також тестував реакції «за» і «проти».