Антивірус від Microsoft для Windows SE

499

Здрастуйте, шановні шанувальники блогу «IT-tehnik». З цього огляду Ви дізнаєтеся, як завантажити антивірус Security Essentials, встановити його і виконати правильну настройку для ефективного сканування.

  • Revo Uninstaller Pro скачати безкоштовно для Windows
  • Антивірус 360 Total Security завантажити для Windows 10
  • Софт для відключення стеження Windows 10 і видалення вбудованих додатків

Цей програмний продукт незаслужено обходять стороною багато вимогливі користувачі, вважаючи, що його рівень захисту недостатньо високий. До недавнього часу я теж так вважав. Але моя думка змінилася після того, як компанія Microsoft кардинально змінила механізми перевірки. Це дозволило підвищити ступінь захищеності ПК з встановленою ОС Віндовс.

Чи траплялося з Вами таке: після антивірусного сканування віддалялися важливі файли, система починала працювати зі збоями?

У мене таке було і не раз. Доводилося виконувати відновлення або навіть перевстановлювати Windows 10. До чого я веду? Security Essentials перед кожною операцією перевірки створює резервні копії системи. У разі порушення працездатності ПК можна буде повернутися у вихідну точку, скасувавши всі зміни.

Установка

Додаток краще скачувати з офіційного сайту, перейшовши за цим посиланням. Коли інсталятор завантажиться, слід запустити процес установки і сміливо натискати кнопку «Далі» на кожному з етапів.

Інтерфейс

Зовнішній вигляд програми радує мінімалізмом і простотою. Заплутатися не вийде навіть при сильному бажанні:

Антивірус від Microsoft для Windows SE

Інтерфейс, повністю російською мовою, що є величезним плюсом.

  • На головній вкладці відображається поточний статус, а праворуч розташовані три варіанти сканування. При першому запуску рекомендую вибирати повну перевірку, щоб виконати ретельний пошук загроз. Наступні рази можна віддавати перевагу швидкому режиму.
  • На вкладці «Оновити» можна перевірити наявність свіжих антивірусних баз.
  • В «Журналі» відображаються всі дії користувача, виявлені загрози та інші статистичні дані.
  • Окремо варто розповісти про «Параметри». Можна запланувати перевірку, вказавши день, час і тип. Важливою опцією є встановлення пріоритету, тобто, скільки відсотків від загальної продуктивності процесора буде споживати антивірус.

Антивірус від Microsoft для Windows SE

Відповідно, якщо не хочете сильно завантажувати систему, то варто вказати значення від 10 до 30%. Настройки захисту в онлайн-режимі дозволяють визначити ступінь спрацювання при виявленні потенційних небезпек. У параметрах можна додати файли і папки в переліку винятків, щоб Security Essentials зайвий раз не турбував Вас.

Якщо використовуєте ОС з архітектурою 64 bit, то можете сміливо завантажувати цей антивірус. Він підійде для будь-якої версії Windows. До речі, деякі користувачі після використання даного ПЗ залишаються незадоволені результатом і намагаються відключити його. Про те, як це правильно зробити написано в одній з моїх публікацій. Почитайте, якщо цікаво.

На жаль, підтримка програми для XP не гарантується. Можуть виникнути помилки на етапі інсталяції. Але я, чесно кажучи, не думаю, що хтось продовжує користуватися застарілою версією «Вінди».

Вдалося мені переконати Вас у корисності противірусного продукту Microsoft? Якщо, так, то рекомендую скачати Security Essentials прямо зараз.

З повагою, Віктор