Насичена війна проти тимчасової петлі: deathloop запустили на пк і ps5

91

Сьогодні, 14 вересня, в реліз на пк і playstation 5 відправився один з найбільш нестандартних шутерів поточного року — deathloop. Розробники вирішили поекспериментувати з часом і тимчасовими петлями, створивши дійсно цікавий віртуальний світ, що для шутерів особливо цінно. Головна загадка цього світу в тому, що він наповнений вічним життям — місцеві жителі проживають один день, після чого час перезапускається, відправляючи їх в самий початок шляху. А геймеру в якості головного героя в стильній шкіряній куртці, який застряг в цьому світі, тимчасовий ланцюжок потрібно буде розірвати самим грубим чином.

Для того, щоб розірвати тимчасову петлю на острові, головному герою потрібно вбити вісім цілей, які є засновниками проекту вічного життя. І тут є важлива тонкість-якщо гравцеві не встигає за відведений час вбити всі цілі, або він сам помирає в процесі, то весь геймплей перезапускається в самий початок, а цілі змінюють розташування на карті. Тобто, кожна наступна спроба буде чимось новим, унікальним і цікавим, та й самі цілі, звичайно ж, не хоча відкритими у всіх на виду — у них є охорона, яка цілком може відправити гравця дивитися на екран завантаження.

Власне, на цьому геймплей і будується — вороги можуть вбити гравця, змусивши заново проходити всі цілі, при цьому є різні апгрейди, безліч зброї і навіть умінь, частина з яких можна зберегти між смертями. Завдяки цьому ігровий процес здається багатогранним, досить захоплюючим і незвичайним в порівнянні з класичними шутерами, які найчастіше змушують грати в тир з мішенями. У deathloop цього всього немає, карта величезна, є зміна дня і ночі, так що можна з радістю знищувати ворогів, намагатися при цьому вижити і не проспати північ, коли все повернеться на круги своя.