Нова велика гра про індіану джонса від bethesda може не вийти на консолі playstation 5

64

Знаменитий вигаданий археолог індіана джонс давненько не отримував якісних ігрових адаптацій. Остання пристойна гра про його пригоди indiana jones and the staff of kings вийшла в далекому 2009 році. Тому не дивно, що фанати інді з натхненням сприйняли анонс повноцінної ааа-гри за мотивами його пригод від авторів останніх частин wolfenstein з machine games.

Але судячи з останніх даних, насолодитися прийдешнім пригодницьким екшеном зможуть далеко не всі бажаючі. Ігрове видання gamesradar звернуло увагу на слова автора ігрового подкасту xbox era, який стверджує, що очікувана пригодницька гра стане ексклюзивом для консолей сімейства xbox. І хоча ніхто з microsoft, machine games або bethesda не робив ніяких заяв про можливу ексклюзивність тайтла, ця інформація все-таки може виявитися правдою.

Варто пам’ятати, що з недавнього часу все видавництво bethesda є частиною структури xbox games studios, а вихід їх поточних проектів на консолі конкурента обумовлений раніше укладеними договорами. А якщо згадати про недавній випадок, коли чутки про ймовірний вихід на playstation рольової гри starfield були в різкій формі спростовані президентом компанії з глобального маркетингу пітом хайнсом, то можна припустити що і наступні релізи bethesda будуть з’являтися лише на платформах microsoft.