Завантажити tanks a lot (мод: нескінченні патрони) на андроїд

72

tanks a lot (мод: нескінченні патрони) – веселий танковий екшн для андроїд пристроїв в якому ви в онлайн режимі 3 на 3 будете вести смертоносні перестрілки. Тут вас чекають динамічні битви, фановий ігровий процес, барвиста графіка з крутими спецефектами, можливість створити свій унікальний танк і оснастити його різноплановим, смертоносною зброєю.

Щоб оснастити свій бойовий танк поліпшеними деталями корпусу і озброєнням належить перемагати в напружених сутичках, в декількох цікавих режимах. Серед яких: командний бій, бій за ресурси, королівська битва і танковий футбол. Кожен має свої правила, десь потрібно залишитися останнім з живих, десь забивати максимум голів, знищити якомога більше ворогів за хвилину і т. Д.

За яскраві перемоги в танкс а лот на андроїд ви будите отримувати цінну винагороду, серед якого будуть деталі для танків, гроші, зброю і досвід. Постійно покращуйте параметри машини, створюйте унікальні комбінації з корпусами-знаряддям-командирами, щоб здивувати супротивників. Пробуйте всякі тактики, агресивно атакуючи на передовій або ж завдаючи шкоди з далека, в залежності від вибору і буде залежати успіх поєдинку.