[чутки] наступна частина call of duty 2022 буде продовженням modern warfare 2019

52

Хоча список ігор, який буквально вчора був знайдений в базі даних nvidia geforce now, виявився спекуляцією, але навіть так, деякі неанонсовані проекти привернули увагу багатьох людей, включаючи інсайдерів. У підсумку відразу кілька джерел заявили, що” project cortez ” — це нова частина call of duty 2022.

Таку заяву зробив авторитетний інсайдер том хендерсон, який раніше неодноразово повідомляв різні витоки по серіях ігор battlefield і call of duty. Згідно з його словами, вищезгаданий “project cortez” є кодовою назвою наступної частини call of duty 2022, яка являє собою сиквел до modern warfare 2019.

Також подібною інформацією поділився ігровий портал vgc, який зв’язався зі своїми джерелами, і вони підтвердили це, додавши ще кілька деталей:

  • за розробку call of duty 2022 відповідатиме студія infinity ward
  • одиночна кампанія буде про спецназ сша, який таємно веде війну проти колумбійських наркокартелів
  • імовірно, кодова назва “project cortez” є відсиланням до фільму 1994 року “пряма і явна загроза”, де спецназ веде боротьбу з колумбійськими наркоділками, а головний антагоніст представлений у вигляді полковника під ім’ям фелікс корте (félix cortez).

Звичайно, всі ці припущення варто сприймати з часткою скептицизму, адже activision не збирається нічого повідомляти про call of duty 2022, принаймні цього року.

It’s expected to be a sequel to modern warfare 2019.

— tom henderson (@_tom_henderson_) september 13, 2021