Devolver digital пообіцяла скоро назвати дату релізу shadow warrior 3 і показала нового ворога

80

В кінці липня студія flying wild hog підтвердила, що shadow warrior 3 вийде в поточному році, і пообіцяла назвати точну дату релізу в серпні. Зазначений термін вже пройшов, проте новини щодо гри так і не надійшли. Втім, чекати свіжої інформації залишилося недовго. Видавництво devolver digital, яке відповідає за просування shadow warrior 3, пообіцяло «скоро» розповісти, коли вийде проект.

Джерело зображення: gamespace

Компанія зробила відповідну заяву в особистому мікроблозі. Воно говорить: “з приводу дати релізу shadow warrior 3 панувала тиша, але скоро це зміниться. А поки насолоджуйтеся цим обертовим ворогом хатторі, адже битися з ними — одне задоволення». До публікації devolver digital прикріпила короткий ролик, де показується згаданий противник. Він орудує великим мечем і може швидко крутитися навколо своєї осі, скорочуючи дистанцію до головного героя.

Been quiet on the @shadowwarrior 3 release date front but that should change soon! for now enjoy this spinning hattori enemy because wow are they a pleasure to fight. Pic.twitter.com/u1cqryj5ok

— devolver digital (@devolverdigital) september 13, 2021

Нагадаємо: shadow warrior 3 продовжує історію ло веня, який подружився з давнім ворогом — орочі зіллою. Разом вони звільнили стародавнього дракона, і тепер його потрібно зловити. Для цього героям належить знайти спеціальні предмети, заховані в краях, де раніше не доводилося бувати протагоністу.

Shadow warrior 3 заявлена для пк, ps4 і xbox one.