Фанат роздрукував на 3d-принтері споруди з warhammer 40,000: dawn of war для настільних ігор

71

Один великий фанат warhammer підняв свою любов до оригінальної стратегії warhammer 40,000: dawn of war на новий рівень, взявши моделі місцевості з гри і роздрукувавши їх на 3d-принтері для своїх власних настільних битв.

Джей (eons of battle) поділився подробицями про те, як він побудував свій ландшафт dawn of war. Він почав з того, що взяв два своїх улюблених типи будівель з відеоігри, високий плазмовий генератор і широку цитадель, і зробив картонні макети, щоб допомогти встановити масштаб. Джей був змушений в значній мірі викинути більшу частину своїх обчислень, оскільки відеогра працює в іншому масштабі, ніж настільна версія.

Використовуючи софт для 3d-моделювання, такий як vectorworks і blender, а потім і 3d-принтер, джей зміг не тільки змоделювати місцевість dawn of war, але і додати безліч штучних пошкоджень кожної поверхні, продаючи свою ідею про те, що на його вигаданому полі битви протягом багатьох поколінь відбувалися війни між імперіумом людства і орками.

Як і слід було очікувати від професійних художників по warhammer 40,000, джей витратив близько 25 годин на малювання і подальшу деталізацію кожної ділянки місцевості. Плазмові генератори dawn of war отримали здорове синє світіння завдяки внутрішній аерозольній фарбі, і навіть зовнішні ліхтарі в цитаделі були покриті гнильним зеленим спреєм, щоб виглядати так, як вони освітлені.