Глава softbank пообіцяв замінити всю робочу силу роботами

60

Агентство reuters поділилося враженнями від перегляду трансляції за участю засновника японської корпорації softbank з профільного заходу. Через два своїх інвестиційних фонди компанія контролює не менше 18 активів, пов’язаних з робототехнікою, хоча і була змушена деякий час назад згорнути виробництво людиноподібних роботів pepper.

Джерело зображення: reuters

За словами масаесі сона (masayoshi son), подібна невдача не зломила softbank. Більше того, вона продовжує співпрацювати з boston dynamics, вісімдесят відсотків акцій якої нещодавно продала корейському автовиробнику hyundai motor. Наступне покоління роботів має бути наділене штучним інтелектом, що дозволить замінити ними людей не тільки на промисловому виробництві, а й у всіх сферах, що мають на увазі монотонний працю.

Роботи нового покоління, за даними сона, зможуть замінити собою до десяти осіб, а тому на них робиться особлива ставка у відродженні японської економіки. Навіть якщо на трудитися почне армія зі ста мільйонів роботів, то по продуктивності вони зможуть замінити мільярд людей, як вважає засновник корпорації.