Lg представила 325-дюймовий 8k-телевізор за $1,7 млн

87

Lg представила новий телевізор, дозволити який собі можуть небагато. Справа в тому, що вартість 325-дюймового led-екрану з роздільною здатністю 8к, здатного закрити собою всю стіну, становить $1,7 мільйона. За концепцією пристрій схожий на samsung the wall і sony crystal led-масивні панелі, що складаються з мільйонів світлодіодів і забезпечують чудову якість зображення.

Cnet.com

Як і звичайні телевізори, новинка доступна в декількох розмірах від 108 до 325 дюймів і дозволах від hd до 8к. На відміну від більшості звичних телевізорів, новинка з dvled матрицею доступна з різними дозволами при однаковому розмірі. Технологія dvled нагадує собою microled-рішення, як в samsung the wall і sony crystal led, проте в деяких телевізорах lg світлодіоди не настільки малі, щоб кваліфікувати їх як «micro».

Cnet.com

Найменший крок пікселя, тобто відстань між центрами сусідніх пікселів, представлених окремими світлодіодами, в самих просунутих dvled-телевізорах lg становить 0,9 мм, що в цілому відповідає microled. Однак в модельному ряду компанії присутні і пристрої, в яких крок пікселя дорівнює 1,2 і навіть 1,5 мм.

Cnet.com

Що стосується розмірів новинки, найкомпактніший 108-дюймовий dvled-телевізор lg extreme home cinema доступний в дозволах hd і 2k. Користувачам, які зацікавлені в 4к-моделі, доступні розміри від 163 до 393 дюймів. Версія з 8к-матрицею пропонує діагональ в 325 дюймів. Відзначається, що пристрій під час роботи виділяє величезну кількість тепла, приблизно 16 500 вт, так що його рекомендується встановлювати в приміщеннях з просунутою системою кондиціонування. У зимовий час перегляд телешоу дозволить власникам величезного телевізора заощадити на опаленні приміщення.

Cnet.com

Телевізори lg extreme home cinema навряд чи стануть масовим продуктом хоча б через величезну вартість. Але новинку варто розглядати як своєрідну обкатку технології, що, в кінцевому рахунку, дозволить lg налагодити випуск компактних, енергоефективних і доступних dvled-телевізорів.