Новий геймплейний трейлер вампірської ммо v rising

73

Навесні цього року компанія sunlock studios анонсувала новий проект v rising-ізометричну рольову гру, що оповідає про вампіра, який прокинувся після столітнього сну. Щоб вижити в ролі ослаблого упиря, вам нужноохотиться за кров’ю в довколишніх поселеннях, ховатися від палючого сонця і неступати на часникові поля. Побудуйте свій замок і запрошуйте кровожерливихдрузей приєднатися до вас в подорожі по готичному відкритому світу, де висможете грабувати села, обложувати замки інших гравців, вбивати бандитів і містіческіхжівотних. Боріться або виберете шлях дипломатії в царстві крові, сили іпредательства.

Ми раді показатитрейлер з ігровим процесом v rising. Прокиньтеся як вампір і втілите вжиття свою мрію стати наступним дракулою в захоплюючій грі на виживання.чтобывыжить в ролі вампіра, вам потрібно полювати за кров’ю в довколишніх поселеннях іпрятаться від палючого сонця. Досліджуйте великий відкритий світ разом з друзями або полюйте поодинці, грабуючи села, здійснюючи набіги на табори і досліджуючи дикі території надприродних звірів. Відновітьсвой замок, щоб створити імперію вампірів. Будьте політиком або ведіть війну проти інших гравців. Пробийтеся вгору по харчовому ланцюжку і займіть своє місце в якості головного хижака в царстві темних фантазій – повідомили розробники вблозі в steam.

Гравцям належить розробити свій вампірський стиль гри і брати участь в боях pve і pvp в реальномчаса. Також в цьому році до релізу v rising відбудеться бета-тестування гри – всі зацікавилися проектом можуть підписатися на новинну розсилку за посиланням.

V rising вийде наприкінці 2021 року на пк в steam.