Стала відома дата виходу alpha 20 в 7 days to die

105

На форумі гри розробники заявили, що експериментальну версію a20 планується випустити до 31 жовтня, якщо вони не зіткнуться з проблемами.

повідомлення на форумі

Попередній список змін

Нова генерація світу, система плиток для міст, яка допоможе зробити їх набагато щільнішими, схожими на реальні. Так само з’явиться більше 145 нових локацій, будуть перероблені старі.

приклад плитки для міста

Модифікації для транспорту: збільшений паливний бак, потужні фари, поліпшення для двигуна, додаткові сидіння, модифікація для підвищення економічності двигуна і тонування.

Нове меню форм блоків з 1200 варіаціями для всіх матеріалів. Спрощене поліпшення блоків: каркас / дсп ->дерево ->>камінь ->>>бетон ->>>>сталь.

нові форми

Так само будуть ускладнені біоми: звичайний лісовий біом матиме стандартний множник етапу гри, а в інших біомів він буде більше, що дасть не тільки сильніших зомбі, але і хороший лут. У пустках, як в найскладнішому біомі множник буде x3, що дасть набагато сильніших зомбі, але і куди більш цінну здобич. Так само в майбутньому може з’явиться радіація, яка не дасть довгий час перебувати в цьому негостинному біомі.

З’явиться нова трубна зброя, яка допоможе вижити на ранніх етапах гри. Воно буде використовувати стандартні патрони. Старі моделі будуть оновлені.

саморобний пістолет-кулеметоновлений помповий дробовиконовлена бензопила

Нові моделі отримають всі торговці і зомбі, буде 3 нових види зомбей. Зомбі-пес отримає не тільки оновлену модель, але і анімації.

новий павукнова зомбі-псинановий дикий зомбі, він же feralзомбі, плюється радіоактивної ( в майбутньому ) жижой

Менш значні зміни: оновлення unity, підтримка directx 12vulkan, динамічні імпостори ( так-так, вони самі ) для локацій гравців, які тепер будуть видні на великій відстані, поліпшення системи випадання лута і етапу гри, поліпшені текстури землі, трави, вітер, від якого буде ворушитися рослинність, новий вид квестів на відновлення електрики, можливість пролазити через отвори менше 2 блоків.

трохи доопрацьоване освітлення разом з поліпшеним рослинності

Окремо варто відзначити feral sense – настройку, яка дозволить зомбі виявляти вас в 2.5 рази краще, що значно ускладнить гру, особливо в перші дні. Її можна налаштовувати-активна вдень, вночі, завжди або вимкнено.

Alpha 20 вийде в експериментальному режимі, стабільна версія буде доступна через 1-2 місяці.

7 days to die-це пісочниця-виживалка з відкритим світом, елементами rpg, хоррору, шутера і tower defense. У ній вам належить виживати в світі, повному зомбі, шукати ресурси, будувати бази, щоб пережити криваву орду, що приходить кожні 7 днів. У грі є дерево прокачування навичок, крафт, торгівля, транспорт і мультиплеер. Гра вийшла в стадію альфи в 2013 році, і до цих пір активно розробляється.