Конгрес сша розслідує шкоду instagram для підлітків

27

Двоє американських законодавців оголосили початку розслідування щодо facebook. Це сталося після виходу публікації в wall street journal, згідно з якою instagram завдає шкоди підліткам, і компанія знає про це.

Джерело: theverge.com

Як повідомляється в матеріалі wall street journal, фахівці facebook провели дослідження і виявили, що instagram завдає моральної шкоди підліткам. Автор матеріалу цитує слайди з презентації 2019 року: «ми посилюємо проблеми із зображенням тіла для кожної третьої дівчинки-підлітка», «підлітки звинувачують instagram у підвищенні рівнів тривожності і депресії», «дана реакція була непередбачуваною і послідовною у всіх групах».

Про розслідування заявили сенатори річард блюменталь (richard blumenthal) і маршу блекберн (marsha blackburn). Вони вийшли на зв’язок з якимось інформатором з facebook. Парламентарії планують запросити у компанії документи і зібрати свідчення. “очевидно, що facebook не в змозі нести відповідальність. Матеріал wall street journal показав, що керівництво дотримується позиції зростання за всяку ціну, вона цінує прибуток вище здоров’я і життів дітей і підлітків. Коли була можливість прояснити нам інформацію про вплив instagram на юних користувачів, facebook давала ухильні відповіді, які вводили в оману і приховували явні докази значної шкоди», — йдеться в заяві сенаторів.

У нижній палаті також знайшлися незадоволені позицією facebook. Конгресмен кен бак (ken buck) безпосередньо звинуватив компанію у брехні. Ще три парламентарії підписали спільний лист facebook, закликавши компанію відмовитися від планів випустити спеціальну версію instagram для дітей: “діти і підлітки є унікально вразливим контингентом онлайн, матеріал намалював ясний і руйнівний портрет instagram як додатки, яке становить значну загрозу благополуччю молоді».