Система динамічної реклами минулого тижня зробила swat 4 і rainbow six: vegas недоступними для гри

40

Користувач twitter під псевдонімом eezstreet звернув увагу на недавнє виведення з ладу тактичних шутерів swat 4 і rainbow six: vegas, а також пояснив причину події.

Джерело зображення: gog

За словами eezstreet, останній тиждень swat 4 і rainbow six: vegas були недоступні для гри (включаючи однокористувацькі кампанії) при підключенні до інтернету. Виною всьому виявилася реклама.

Swat 4 і rainbow six: vegas використовують динамічну систему розміщення реклами на внутрішньоігрових постерах, білбордах і так далі. До недавнього часу механізм працював справно, але на початку місяця без попередження відключився.

Джерело зображення: steam (raziel)

Рекламу в swat 4 і rainbow six: vegas поставляла компанія massive incorporated. У 2006 році microsoft її купила, а в 2010-му — закрила, але продовжила підтримку сервісу динамічної реклами.

У вересні 2021-го ж контент-сервер massive ads почав розсилати своїм клієнтам матеріали без змісту — в swat 4 і rainbow six: vegas не було закладено рішення такої проблеми, що і призвело до виведення з ладу обох ігор.

I sent a few emails to microsoft and they were helpful enough to refuse connections to the address. So as of now, you should be able to play swat 4 again.

— eezstreet (@_eezstreet_) september 14, 2021

До теперішнього моменту eezstreet вже встиг зв’язатися з microsoft і повідомити про проблему. Компанія виявилася “досить послужливою, щоб відновити з’єднання” – принаймні swat 4 знову запрацювала.

Настільки глибокий інтерес eezstreet до ситуації навколо swat 4 пояснюється родом його діяльності. Він є розробником аматорського аддона swat: elite force для swat 4: the stetchkov syndicate.