Google keep. Додаток для роботи з нотатками отримає дизайн в стилі android 12. Як він буде виглядати

31

google keep – одне з найкращих додатків для android в арсеналі компанії google. Воно призначене для роботи з нотатками, до яких ви можете отримати доступ з будь-якого пристрою, і чудово справляється зі своїми завданнями.

Звичайно ж, його не мине доля інших додатків google, дизайн яких останнім часом почав змінюватися щоб відповідати новому фірмовому стилю оформлення операційної системи android 12 – material you.

Цей стиль має уніфіковані елементи управління інтерфейсом у вигляді прямокутних кнопок з округленими кутами і динамічно мінливим в залежності від кольору ваших шпалер колірним оформленням.

Новий дизайн вже отримав ряд фірмових додатків google для операційної системи android і незабаром він з’явиться і в google keep.

Як виглядає старий дизайн material, дизайн material you і material you з динамічною зміною кольорів ви можете побачити на знімках екрану вище.

Панель пошуку тепер має закруглені з боків краю, кнопка створення нової замітки являє собою квадрат із закругленими кутами, а кольори будуть змінюватися в залежності від головного колірного акценту ваших шпалер. Як повідомляється в блозі google workspace, оновлення стане доступно широкому колу користувачів почнеться з 21 вересня з випуском версії програми 5.21.361.

Джерело

схожі матеріали: