Mad lions звинуватила g2 esports в переманюванні гравців

34

Mad lions, на зустрічі власників команд 2-3 вересня, винесли на голосування питання про зміни в діючих правилах про переманювання гравців. В ході голосування 8 з 10 команд проголосували “за”, “проти” виступили g2 і vitality. Примітно, що vitality аргументували свою відмову необхідністю домогтися виконання існуючої угоди і карати порушників перед тим, як вносити зміни. Тим самим організація натякнула на проблему дотримання існуючих правил.

Представник riot games заявив, що команди не подавали офіційну скаргу і розслідування не ведеться:

скарги в lec не надходило, і щодо будь-якої команди lec не ведеться розслідування по цій темі. Що стосується зустрічей власників команд: вони проходять регулярно, і обговорювані теми конфіденційні.

Представник riot games

У чинному зводі правил є три пункти, спрямованих на протидію переманюванню гравців. За порушення правил колектив, тренера або кіберспортсмена можуть відсторонити на термін від 5 до 15 місяців.

Причина, по якій дане питання піднімається, криється в тому, що g2 вперше за 5 років не пройшла на чемпіонат світу з lоl і команди побоюються, що їх гравців можуть переманити і намагаються всіляко захистити свій інтерес.

Раніше g2 вже звинувачувалися у втручанні в справи гравців інших колективів. Перший випадок стався в 2016 році, коли origen стверджували, що мідлейнер g2 perkz переманив стрілка zven і саппорта mithy. Ніякого штрафу ні g2, ні perkz не отримали.

Другий випадок стався в 2018 році. В оприлюдненому в звіті vpesports говорилося, що perkz в обхід діючих правил намагався переманити топ-лейнера odoamne, бот-лейнера hjarnan і upset і саппорта wadid. Однак незабаром після того, як звіт був опублікований, riot games спростувала отримання офіційної скарги від будь-якої команди ліги.