Microsoft назвала дату виходу безстрокового office 2021 для споживачів

30

Microsoft напередодні повідомила про випуск нових безстрокових версій office. Новий офісний пакет вже доступний для організацій в каналі довгострокового обслуговування ltsc, а для споживачів office 2021 стане доступний в день виходу windows 11 — 5 жовтня. Безстрокові версії хороші тим, що на відміну від хмарного office 365, не поширюються по моделі підписок, а купуються один раз. Термін підтримки таких версій зараз триває 5 років.

mika baumeister, unsplash реклама

Незважаючи на просування компанією office 365 і його адаптації для різних сценаріїв використання, багато клієнтів продовжую віддавати перевагу безстроковим версіям, навіть з урахуванням того, що нові можливості вони не отримують. Microsoft позиціонує office ltsc як пакет, розроблений для специфічних випадків використання, наприклад, на системах управління виробничими процесами.

Як зазначає the verge, office 2021 повинен отримати ті ж нові можливості, що і ltsc варіант, а саме: темний режим і своєрідний режим читання, динамічні масиви і функцію «перегляд». Функція “перегляд” дозволить полегшити пошук даних в масивах і відмовитися від складних зв’язок «впр», «гпр», «індекс» і «пошукпоз».