Sony розкрила список найбільш завантажуваних ігор в playstation store за серпень

33

Sony продовжує розповідати про те, які ігри в playstation store найактивніше завантажувалися користувачами протягом кожного місяця. Нещодавно вона опублікувала в блозі playstation інформацію за серпень. Компанія традиційно розділила списки по платформах (ps4 і ps5), а також присвятила окремі рейтинги умовно-безкоштовним проектам і psvr.

Джерело зображення: game informer

На ps5 в сша і канаді перший рядок зайняла madden nfl 22, а в європі — ghost of tsushima director’s cut. Другі місця дісталися режисерської версії самурайського екшену sucker punch productions і hades відповідно. А умовну “бронзу” отримали hades в сша/канаді і assassin’s creed valhalla в європі.

Джерело зображення: playstation store

Madden nfl 22 стала лідером і на ps4, але тільки в сша і канаді. У європі найбільше скачували grand theft auto v. На других позиціях розмістилися gta v і minecraft відповідно. А замкнули першу трійку minecraft в сша / канаді і fall guys: ultimate knockout в європі.

Джерело зображення: playstation store

Серед ігор для ps vr перші два місця в обох регіонах зайняли однакові проекти. Лідером традиційно виявилася beat saber, а слідом йде job simulator. На третій позиції в сша / канаді розташувалася the elder scrolls v: skyrim vr, а в європі — rick and morty: virtual rick-ality.

Джерело зображення: playstation store

Схожа ситуація склалася серед умовно-безкоштовних проектів. У сша / канаді та європі першість відвоював шутер splitgate, а на одну сходинку нижче знаходиться fortnite. “бронзу” отримали call of duty: warzone і rocket league відповідно.

Джерело зображення: playstation store