Кріптомонета gala за шість днів торгів на binance показала зростання більш ніж в 5 разів

33

Кріптомонета gala coin неабияк здивувала користувачів біржі binance, з перших годин лістингу почавши серйозне зростання і в рази збільшивши обсяги торгів.

Монета gala була створена і призначена для забезпечення екосистеми gala games підтримкою ігор, переосмислених в інтересах як творців, так і гравців. Однак, вона цікава насамперед кріптотрейдерам на біржі binance, оскільки показує впевнене зростання і дуже помірні корекції.

Всього за шість днів лістингу на кріптобірже бінанс токен gala з позначки 0.02$ виріс до значень 0.11$ і продовжує зростати. У певний момент був пік ціни 0,14$, після чого ми спостерігаємо невелику корекцію. Зараз рівень вже майже відновився і власники монети очікують черговий зелений шип, який може пробити рівень 0,15$. Це, в свою чергу, дозволить монеті активно рости і далі.

Зараз токен gala входить в розділ hot біржі binance, що додатково залучає кріптоінвесторов і збільшує обсяги торгів даної монети. Сьогодні можна сказати що корекція монети практично завершилася і вона тестує рівень дводенної давності, обіцяючи подальше збільшення вартості. Торги помітно активізувалися і кількість ордерів на купівлю/продаж постійно зростає. Продовжуємо стежити за курсом багатообіцяючого токена gala.