Spongebob squarepants: the cosmic shake запропонує відправитися в світи мрій, щоб врятувати всесвіт

30

Видавництво thq nordic і розробники з purple lamp studios на онлайн-презентації 10th anniversary showcase анонсували пригодницький екшен-платформер spongebob squarepants: the cosmic shake.

Джерело зображень: steam

За сюжетом губці бобу і патріку дістаються виконуючі бажання сльози русалки, за допомогою яких друзі ненавмисно відкривають портали в населені лицарями, ковбоями, піратами і доісторичними равликами світи мрій.

Spongebob squarepants: the cosmic shake запропонує відвідати сім унікальних локацій (наприклад, «медузьі поля дикого заходу» і «хелловінський рок-боттом») і приміряти більше 30 фантастичних костюмів (на зразок равлики боба і губки гар), щоб врятувати всесвіт.

Крім іншого, розробники обіцяють можливість відкрити класичні і нові платформні навички, оригінальне озвучення мешканців бікіні боттом і саундтрек на 101 пісню з мультсеріалу (в тому числі sweet victory).

Spongebob squarepants: the cosmic shake створюється для pc (steam), playstation 4, xbox one і nintendo switch. Дати і навіть приблизних термінів виходу у проекту на даному етапі немає.