Genshin impact-банери і події другої частини оновлення 2.1

22

Розробники action/rpg genshin impact представили список івентів і склад банерів, які чекають гравців у другій частині оновлення 2.1 «місячне розраду для тлінного світу». Мандрівників чекає персонаж сангомонія кокомі, нова зброя вічне місячне сяйво, а також кілька івентів з приємними нагородами.

подія ” місячна втіха»

Терміни: 27 вересня-11 жовтня

В івенті можуть взяти участь гравці з рангом пригод не нижче 28, а також виконаними завданням архонтів «том i. Глава iii: наближення нової зірки» і «кухарський черпак. Глава i: кулінарний тур по мондштадту». Вам належить виконувати завдання і брати участь у випробуваннях, щоб отримати ексклюзивне зброю благодатний владика вод (дворучне) разом з матеріалами для його пробудження, корону прозріння, камені витоку, рецепти і багато іншого.

Терміни: 28 вересня – 12 жовтня

Щодня заходьте в гру протягом 7 днів, щоб отримати мору, чарівну руду посилення, книги досвіду, а також цілих 10 переплітаються доль для банерів. Нагороди за вхід будуть доступні гравцям з рангом пригод 5 і вище.

подія “примарні таємниці»

Терміни: 19-26 вересня

Для участі в івенті вам потрібно досягти 30 рангу пригод, а також виконати завдання архонтів» втеча з острова рито «і завдання катерини»ширяють привиди: початок розслідування”. Проходьте спеціальні експедиції події, щоб отримати в нагороду камені витоку. Залежно від того, які персонажі відправляться в експедицію, ви також можете отримати священне масло, матеріали підвищення талантів, книги досвіду героя та інші корисні речі.

Терміни: 21 вересня – 12 жовтня

За допомогою молитви «дрейфуюче світіння» у гравців буде можливість отримати зі збільшеним шансом ексклюзивного п’ятизіркового персонажа сангономію кокомі (гідро), а також чотиризіркових розарію (кріо), бей доу (електро) і сін цю (гідро).

Крім того, в період дії банера ви зможете випробувати цих персонажів в тестовому забігу.

З виходом сангономії кокомі з’явиться присвячене їй завдання легенд «сплячий дракон». Воно буде доступно гравцям з рангом 40 або вище, а також завершеними завданням архонтів ” том ii. Глава iii: всевидючий бог, тлінний світ “і завданням легенд” тлінний світ. Глава i: роздуми про тлінність».

банер зброї «втілення божества»

Терміни: 21 вересня – 12 жовтня

Збройова молитва збільшить шанси на отримання ексклюзивного п’ятизіркового зброї вічне місячне сяйво (каталізатор) і дорогоцінний вир (одноручне). Також до складу увійдуть чотиризіркові меч-флейта (одноручне), дворучний меч фавонія (дворучне), гроза драконів (древкове), кодекс фавонія (каталізатор) і безструнний (стрілецьке).

Гравці можуть скористатися системою “шлях втілення”, щоб вибрати бажане п’ятизіркове зброю в банері.

Вічне місячне сяйво (каталізатор)

  • базова атака 608
  • здоров’я 49.6%
  • збільшує бонус лікування на 10%, а також підвищує шкоди звичайної атаки на 1% від максимального здоров’я екіпірованого цією зброєю персонажа. Протягом 12 секунд після використання вибуху стихії попадання звичайною атакою по противнику відновлює 0.6 одиниці енергії. Енергію можна відновити не частіше, ніж раз в 0.1 секунду.

Характеристики вказані для зброї 90 рівня 1 рангу пробудження.