Про рімейк resident evil 4 просочилося стільки інформації, що це має бути реальністю

30

Незабаром після виходу рімейку resident evil 3 спільнота resident evil відразу ж припустило, яка гра з франшизи буде наступною. Хоча деякі сподівалися, що це буде resident evil: code veronica, оскільки події в ній відбуваються відразу після руйнування раккун-сіті, більшість вважало, що наступним ремейком буде resident evil 4. Хоча capcom зазвичай не коментує подібні спекуляції, чутка була підтримана кількома інсайдерами та витоками.

У листопаді 2020 року компанія capcom пережила масштабний хакерський злом. Хоча capcom запевнила фанатів, що особиста інформація клієнтів не була зворушена, цього не можна було сказати про можливі плани майбутніх релізів, таких як ремейк resident evil 4 і вже підтверджена vr-версія гри.

Потім, буквально на цьому тижні, стався витік даних зі стрімінгової платформи nvidia geforce now, яка розкрила довгий список неанонсованих ігор. Серед знайдених ігор-чотири final fantasy, ps5-ексклюзиви returnal і demon’s souls, що виходять на пк, ремастер half-life 2, ремейк resident evil 4 та інші. Хоча інформація, оприлюднена nvidia, може здатися суттєвою, гравцям все ж не слід сприймати її серйозно. За словами представника nvidia, цей список ігор використовується тільки для”внутрішнього відстеження і тестування”.

Враховуючи всі ці витоки про існування ремейка resident evil 4, залишається загадкою, чому capcom досі не оголосила про це офіційно. У відеоролику, випущеному для playstation showcase 2021, пильні фанати помітили символ, який в значній мірі асоціюється з resident evil 4. Відеоролик, про який йде мова, був наповнений пасхальними яйцями з випущених і невипущених ігор, тому цілком можливо, що capcom і sony розмістили цей логотип, щоб проінформувати про швидке анонсі ремейка resident evil 4.

Одна з можливих причин, по якій компанія capcom досі не визнала існування ремейка resident evil 4 – до виходу гри ще занадто багато часу. Поки що витоки вказують на дату виходу в 2022 році, але деякі вважають, що через триваючу пандемію гра може бути перенесена на 2023 рік. Якщо це виявиться правдою, то capcom ще занадто рано анонсувати ремейк resident evil 4, тому гравцям не варто очікувати ніяких конкретних анонсів до наступного року – або, принаймні, до кінця 2021 року.