“етичні хакери” брукси допоможуть кріптоінвесторам, які забули пароль до своїх біткоіни-гаманців

23

Самопроголошені «етичні хакери» кріс (chris brooks) і чарлі брукси (charlie brooks) оголосили місію, мета якої — допомогти тим, хто забув пароль до свого біткоіни-гаманця.

Jakub porzycki/nurphoto/getty images

Згідно з оцінками компанії chainalysis, що спеціалізується на зборі даних про криптовалюта, з приблизно 18,6 млн здобутих біткоіни близько 20% знаходяться в гаманцях, паролі до яких безповоротно загублені. Це означає, що приблизно $140 млрд, можливо, так і не будуть затребувані законними власниками.

” багато з біткоіни, що вважаються втраченими, дійсно загублені, але не безповоротно, – розповів кріс ресурсу hypebeast. – ми виявили, що близько 2,5% втрачених біткоіни ще можуть бути відновлені, що становить приблизно $3,2 млрд».

Кріс брукс, криптоэнтузиаст і програміст з нью-гемпширу і його 20-річний син чарлі, закінчив коледж із спеціалізацією на комп’ютерних науках, рекомендують інвесторам в криптовалюту забезпечувати безпеку своїх коштів з допомогою спеціального гаманця, такого як coinbase, який може забезпечити більш ефективне відновлення активів, якщо доступ до нього був загублений.

Тим, у кого більше досвіду або більше цифрових монет, брукси пропонують розглянути можливість використання «холодного» кріптовалютного гаманця, хоча запам’ятовування пароля все одно залишиться ключовим моментом.

Батько і син повідомили про плани створити платформу самообслуговування, щоб допомогти людям отримати доступ до своїх гаманців без необхідності в посередниках і зробити це з меншими витратами.