Колонізація не вдалася: ar-гра catan: world explorers від творців pokemon go буде закрита 18 листопада

25

Компанія niantic labs відмовилася від планів по повному запуску своєї ar-адаптації настільної гри “колонізатори” на основі місця розташування (як pokemon go і ingress). Catan: world explorers буде закрита вже до кінця року.

Джерело: niantic

Catan: world explorers в даний час доступна тільки на деяких ринках. У планах niantic було зібрати і оцінити відгуки аудиторії при підготовці до глобального релізу. Але тепер компанія заявила, що гра буде закрита 18 листопада, а розробка повністю припиниться.

Розробник видалить додаток з магазинів додатків на цьому тижні, а також прибере всі внутрішньоігрові покупки за реальні гроші у вбудованому магазині. У міру наближення закриття користувачі catan: world explorers будуть отримувати бонуси.

Джерело: niantic

“команда спочатку мала намір створити гру, яка перетворила б світ на ігрову дошку “колонізаторів”, — написала niantic. – у нас було бачення торгівлі, збору врожаю та створення світу в сезонних іграх і скидання дошки кожен місяць, так само, як ви робите в кожній новій партії, в яку граєте вдома. Але спроба адаптувати таку добре продуману настільну гру до глобальної, заснованої на місці mmo-грі була складним завданням. Ми так пишаємося грою, яку ми зробили. Однак [гра] стала занадто складною і занадто далекою від оригінальної “колонізатори””.

Catan: world explorers була анонсована в червні 2020 року. Її обмежений запуск відбувся в австралії, новій зеландії, данії, швейцарії та сінгапурі для ios і android.

Джерело: niantic