Зарозумілий диктатор у виконанні джанкарло еспозіто – в свіжому трейлері far cry 6

28

Відомий актор джанкарло еспозіто виконав в far cry 6 роль головного лиходія — диктатора антона кастільо, який намагається перетворити вигадану державу яру в рай на землі. Перед швидким релізом ubisoft опублікувала пачку роликів з еспозіто. Лише один з них — самий основний-переведений на російську мову, але ми все ж прикріпимо в даному матеріалі і залишилися англомовні ролики.

В основному відео еспозіто в образі антона кастільо зарозуміло відгукується про повстанців, за яких ми будемо грати, але в той же час переконаний, що з нас (нас — гравців) вийде гідний суперник. У решти трьох відео наш антагоніст з гумором розповідає про методи повстанської боротьби, ділиться корисними (шкідливими) порадами, а також відповідає на незначні в плані ігрового оповідання і сюжету питання.

Враховуючи, що в серії far cry 6 вже традиційно головними героями є антагоністи, ставка ubisoft на джанкарло еспозіто в ролі антона кастільо виглядає правильною. Реліз far cry 6 відбудеться 7 жовтня на всіх актуальних платформах.